בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, י-ם
  http://www.events.bezalel1.net/
ארועים Events
יום ש', יז’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
הרשמה ללימודים
תערוכות בצלאל
כנסים / ימי עיון
אירועים
אורחים באקדמיה
קול קורא
דרושים
חדשות
עוד באקדמיה
טקסים
תערוכות מרצים
מן העיתונות
לימודי חוץ והמשך
ברכות לאלהם רוקני בוגרת ומרצה במחלקה לאמנות על זכייתה בפרס ע"ש ליה ואן ליר לסרט הניסיוני הטוב ביותר במסגרת פסטיבל הסרטים בירושלים
נימוקי השופטים: "עבודתה של רוקני, מביאה אל המסך דיון בסוגיה אקטואלית, בעלת חשיבות ורגישות חברתית גבוהה, תוך שימוש בכלים קולנועיים מגוונים ויצירתיים. אלו מזקקים קול מקורי, אנושי, רווי הומור ואמפטיה, המערער על הבניית הנרטיב המערבי השגור של התבססות על עובדות ונתונים. היא ממריאה אל עולם של פנטזיה ודמיון, כאשר הנרטיב של ההגירה האפריקאית, מהדהד את הסיפור המקומי שלנו כמדינת הגירה ופליטות".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ברכות לגנית גולדשטיין ממחלקת צורפות ואפנה שעלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018!
גנית גולדשטיין, סטודנטית שנה ד' במחלקה לצורפות ואופנה עלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018 המתקיימת בהונג קונג! גנית הנציגה היחידה מישראל מתוך אלפי מועמדים מכל רחבי העולם! מוזמנים להצביע לה ולעזור לה לייצג אותנו בעשיריה שתציג את הקולקציה בשבוע האופנה של הונג קונג בספטמבר הקרוב! הצביעו דרך הלינק הזה, זה לוקח בדיוק שנייה!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ברכות לשי בן עמי ושארל ויינברג, סטודנטים שנה רביעית מהמחלקה לארכיטקטורה, שזכו בתחרות הסטודנטים הבינלאומית Drawing of the Year 2017 מטעם אוניברסיטת Aarhus בדנמרק.
זו השנה השניה ברציפות שסטודנטים מהמחלקה זוכים בפרסים בתחרות החשובה בה כ-300 משתתפים מכל העולם. ברכות גם למנחה, מרצה המחלקה ד״ר ארז גולני סולומון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בצלאל מברכת את האדריכלית אילה ישראל, בוגרת המחלקה לארכיטקטורה, שזכתה בפרס הראשון בתחרות ע"ש דוד עזריאלי לפרויקט הגמר המצטיין בבתי הספר לאדריכלות בארץ.
הפרויקט של אילה, "תוספות", נעשה במסגרת יחידת המחקר "עיר שחורה" בהנחיית אדר' שרון רוטברד ואדר' עידית קופסקי. זוהי השנה השנייה ברציפות שבוגרי המחלקה זוכים בפרס הראשון בתחרות היוקרתית. ברכות לאילה ולמנחי הפרויקט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
האקדמיה ורשות המחקר בבצלאל מברכות את קבוצת המחקר RDfD ואת צוות המחקר המורכב ממרצים וסטודנטים
אשר זכו בתחרות המציגה את המחקר המשותף לאקדמיה בצלאל והאוניברסיטה העברית, במימון משרד המדע הטכנולוגיה והחלל. התחרות התקיימה במסגרת הכנס העולמי של האו"ם שנערך במקסיקו ומוקדש להתראות מוקדמות ומוכנות לאסונות. ברכות לערן לדרמן, תומר שמי, יונה וייץ, דן פישביין, בר סגל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הנכם מוזמנים להרצאה של המעצב ארז לנדאו - על האסתטיקה של הכיסא.
במסגרת התכנית ללימודי תעודת עיצוב פנים תתקיים הרצאת אורח של הנגר והמעצב ארז לנדו העוסקת בכסאות ווינדזור - מה מגדיר אותם, מה מייחד אותם עיצובית וקונסטרוקטיבית, ומה הפך אותם לאייקון עיצובי בתרבות המערב. לנדאו למד נגרות מסורתית ומתמחה בבניית כיסאות ווינדזור- כיסאות שנבנו באנגליה ומאופיינים בקלילות ובצורה דינמית. הכניסה חופשית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
רוק ואמנות – סדרת הרצאות של החוג לתולדות המוזיקה
רוק ואמנות - היחידה ללימודי חוץ בבצלאל, מארחת את החוג לתולדות המוזיקה. חמישה מפגשים מרתקים על החיבור בין רוקנרול לאמנות חזותית, מהבננה של אנדי וורהול ועד היוטיוב.ימי שלישי ,8.5.18-5.6.18 , 18:00-20:00, בית הנסן, ירושליםהאמנות והרוק מושפעים זה מזה וזולגים זה לתוך זה כמעט מראשית ימי הרוק. שיתופי פעולה בין אמנים למוסיקאים הם דבר שבשיגרה מאז שנות השישים, ונקודות ההשקה בין שני המדיומים רק נעשות מגוונות, סבוכות ומעניינות יותר. הסדרה מתבוננת באופנים בהם אמנות חזותית זולגת אל תוך מדיום הרוק, ולהפך.להרצאה של רוק ואמנות, יש להזמין כרטיסים מראש באתר https://eventbuzz.co.il/ArtPop
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אירועים בלימודי חוץ והמשך