בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, י-ם
  http://www.events.bezalel1.net/
ארועים Events
יום ה', י’ בסיון תשע”ח
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
הרשמה ללימודים
תערוכות בצלאל
כנסים / ימי עיון
אירועים
אורחים באקדמיה
קול קורא
דרושים
חדשות
עוד באקדמיה
טקסים
תערוכות מרצים
מן העיתונות
לימודי חוץ והמשך
הנכם מוזמנים לתערוכה במוזיאון האסלאם - ח'מסה ח'מסה ח'מסה
הנכם מוזמנים לתערוכה במוזיאון האסלאםגלגולו של מוטיב באמנות ישראלית עכשווית אוצרים: ד"ר שירת-מרים (מימי)שמיר, עידו נוי בה משתתפים גם חיים פרנס, פרופ' יעקב קאופמן, פרופ' עזרי טרזי, פיודור בזובוב, רמי טריף ועוד פקטים נוספים בהזמנות המצורפות: ערבית, עברית ואנגלית תיהנו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
אודיו בצלאל 2018
אודיו בצלאל 2018 הוא אירוע ראשון מסוגו בבצלאל: יום סאונד משותף למחלקה לאמנות ולמחלקה לצילום. הוא יכלול סדנאות, מופעים, דיונים ומפגשים. הוא מבקש להעמיק את החיבור בין הסטודנטים לבין אמנויות הסאונד, ולחשוף בפניהם היבטים מגוונים משדה היצירה והחשיבה הרחב של עולמות הצליל. בנוסף, הוא יעניק במה לעשייה האודיאלית שכבר מתקיימת באקדמיה, במסגרת הכיתות שמלמדים דניאל מאיר (צילום) ואהד פישוף (אמנות), אשר גם יזמו ואצרו ביחד את האירוע. אודיו בצלאל 2018 יתקיים ביום שני, ה-21 למאי. הסדנאות כרוכות בהרשמה מראש ומיועדים לסטודנטים מהמחלקות לאמנות ולצילום. שאר האירועים פתוחים לכל אנשי האקדמיה, על בסיס מקום פנוי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בשיתוף עם חברת טולמנ'ס מתכבדת להזמינכם לתערוכת מכירת עבודות
בערב החגיגי תתקיים תערוכת מכירת עבודות של מרצים, בוגרים וסטודנטים מהמחלקה. ההכנסות יוקדשו למלגות השתלמות לסטודנטים, מרצים מהחוץ ובוגרים במרכזי קראפט בינלאומיים. התערוכה תהיה פעילה לסיורים ורכישת עבודות גם ביום חמישי 24 במאי בין השעות 09:00-19:00 וביום שישי 25 במאי בין השעות 09:00-14:00. לרכישה מוקדמת: https://www.cgstore.bezalel.ac.il/
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 27
תכנית התואר השני לעיצוב אורבני מתכבדת להזמינכם לאירוע מיוחד בנושא עיצוב הטריטוריה
עיצוב הטריטוריה | DESIGNING THE TERRITORY אשדוד כעיר ים | Ashdod, A Coastal City האירוע יתקיים ביום רביעי ה-16.5 בין השעות 18:30-20:00 בבית הנסן, רח' גדליהו אלון 14 ירושלים. מה משמעותם של הטריטוריה האזורית והסביבה הטבעית לעיצוב העיר? איך מתמודדים עם צמיחה, התחדשות וציפוף לצד המשאב היחודי והרגיש של רצועת החוף? הנכם מוזמנים לדיון פתוח על זהות העיר אשדוד כ"עיר ים" , על שלל ההזדמנויות והדילמות הטמונות במושג זה. יתארחו וישוחחו: אדר' דורון חזן מהנדס העיר אשדוד, אדר' עדי לוי טראו ממוריה-סקלי אדריכלות נוף, ומירה אבנרי- מתכננת ברשות הטבע והגנים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 3
המחלקה לארכיטקטורה מתכבדת להזמינכם אל הרצאתו של אדר' יובל בר
ביום חמישי הקרוב, ה-17.5 ב-13:30, תתקיים הרצאתו של יובל בר, מרצה במחלקה, במסגרת סדרת ההרצאות על חשיפת הפרקטיקות של המרצים.יובל, שייסד את משרד YBGSNA אדריכלים לפני כעשור עם האדריכלית גלית שיפמן-נתן, יציג את עבודת המשרד הכוללות פרויקטים נרחבים בארץ ובסין ושיתופי פעולה עם משרדים מובילים כגון Foster + Partners ו-APEX בשנחאי.כולכם מוזמנים!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 4
ברכות לגנית גולדשטיין ממחלקת צורפות ואפנה שעלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018!
גנית גולדשטיין, סטודנטית שנה ד' במחלקה לצורפות ואופנה עלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018 המתקיימת בהונג קונג! גנית הנציגה היחידה מישראל מתוך אלפי מועמדים מכל רחבי העולם! מוזמנים להצביע לה ולעזור לה לייצג אותנו בעשיריה שתציג את הקולקציה בשבוע האופנה של הונג קונג בספטמבר הקרוב! הצביעו דרך הלינק הזה, זה לוקח בדיוק שנייה!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 12
ברכות לשי בן עמי ושארל ויינברג, סטודנטים שנה רביעית מהמחלקה לארכיטקטורה, שזכו בתחרות הסטודנטים הבינלאומית Drawing of the Year 2017 מטעם אוניברסיטת Aarhus בדנמרק.
זו השנה השניה ברציפות שסטודנטים מהמחלקה זוכים בפרסים בתחרות החשובה בה כ-300 משתתפים מכל העולם. ברכות גם למנחה, מרצה המחלקה ד״ר ארז גולני סולומון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
בצלאל מברכת את האדריכלית אילה ישראל, בוגרת המחלקה לארכיטקטורה, שזכתה בפרס הראשון בתחרות ע"ש דוד עזריאלי לפרויקט הגמר המצטיין בבתי הספר לאדריכלות בארץ.
הפרויקט של אילה, "תוספות", נעשה במסגרת יחידת המחקר "עיר שחורה" בהנחיית אדר' שרון רוטברד ואדר' עידית קופסקי. זוהי השנה השנייה ברציפות שבוגרי המחלקה זוכים בפרס הראשון בתחרות היוקרתית. ברכות לאילה ולמנחי הפרויקט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
האקדמיה ורשות המחקר בבצלאל מברכות את קבוצת המחקר RDfD ואת צוות המחקר המורכב ממרצים וסטודנטים
אשר זכו בתחרות המציגה את המחקר המשותף לאקדמיה בצלאל והאוניברסיטה העברית, במימון משרד המדע הטכנולוגיה והחלל. התחרות התקיימה במסגרת הכנס העולמי של האו"ם שנערך במקסיקו ומוקדש להתראות מוקדמות ומוכנות לאסונות. ברכות לערן לדרמן, תומר שמי, יונה וייץ, דן פישביין, בר סגל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 70
הנכם מוזמנים להרצאה של המעצב ארז לנדאו - על האסתטיקה של הכיסא.
במסגרת התכנית ללימודי תעודת עיצוב פנים תתקיים הרצאת אורח של הנגר והמעצב ארז לנדו העוסקת בכסאות ווינדזור - מה מגדיר אותם, מה מייחד אותם עיצובית וקונסטרוקטיבית, ומה הפך אותם לאייקון עיצובי בתרבות המערב. לנדאו למד נגרות מסורתית ומתמחה בבניית כיסאות ווינדזור- כיסאות שנבנו באנגליה ומאופיינים בקלילות ובצורה דינמית. הכניסה חופשית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 5
רוק ואמנות – סדרת הרצאות של החוג לתולדות המוזיקה
רוק ואמנות - היחידה ללימודי חוץ בבצלאל, מארחת את החוג לתולדות המוזיקה. חמישה מפגשים מרתקים על החיבור בין רוקנרול לאמנות חזותית, מהבננה של אנדי וורהול ועד היוטיוב.ימי שלישי ,8.5.18-5.6.18 , 18:00-20:00, בית הנסן, ירושליםהאמנות והרוק מושפעים זה מזה וזולגים זה לתוך זה כמעט מראשית ימי הרוק. שיתופי פעולה בין אמנים למוסיקאים הם דבר שבשיגרה מאז שנות השישים, ונקודות ההשקה בין שני המדיומים רק נעשות מגוונות, סבוכות ומעניינות יותר. הסדרה מתבוננת באופנים בהם אמנות חזותית זולגת אל תוך מדיום הרוק, ולהפך.להרצאה של רוק ואמנות, יש להזמין כרטיסים מראש באתר https://eventbuzz.co.il/ArtPop
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 8
אירועים בלימודי חוץ והמשך