בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, י-ם
  http://www.events.bezalel1.net/
ארועים Events
יום ב', כב’ באייר תשע”ט
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
הרשמה ללימודים
תערוכות בצלאל
כנסים / ימי עיון
אירועים
אורחים באקדמיה
קול קורא
דרושים
חדשות
עוד באקדמיה
טקסים
תערוכות מרצים
מן העיתונות
לימודי חוץ והמשך
ברכות לאלהם רוקני בוגרת ומרצה במחלקה לאמנות על זכייתה בפרס ע"ש ליה ואן ליר לסרט הניסיוני הטוב ביותר במסגרת פסטיבל הסרטים בירושלים
נימוקי השופטים: "עבודתה של רוקני, מביאה אל המסך דיון בסוגיה אקטואלית, בעלת חשיבות ורגישות חברתית גבוהה, תוך שימוש בכלים קולנועיים מגוונים ויצירתיים. אלו מזקקים קול מקורי, אנושי, רווי הומור ואמפטיה, המערער על הבניית הנרטיב המערבי השגור של התבססות על עובדות ונתונים. היא ממריאה אל עולם של פנטזיה ודמיון, כאשר הנרטיב של ההגירה האפריקאית, מהדהד את הסיפור המקומי שלנו כמדינת הגירה ופליטות".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ברכות לגנית גולדשטיין ממחלקת צורפות ואפנה שעלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018!
גנית גולדשטיין, סטודנטית שנה ד' במחלקה לצורפות ואופנה עלתה לחצי הגמר בתחרות REDRESS DESIGN AWARD 2018 המתקיימת בהונג קונג! גנית הנציגה היחידה מישראל מתוך אלפי מועמדים מכל רחבי העולם! מוזמנים להצביע לה ולעזור לה לייצג אותנו בעשיריה שתציג את הקולקציה בשבוע האופנה של הונג קונג בספטמבר הקרוב! הצביעו דרך הלינק הזה, זה לוקח בדיוק שנייה!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ברכות לשי בן עמי ושארל ויינברג, סטודנטים שנה רביעית מהמחלקה לארכיטקטורה, שזכו בתחרות הסטודנטים הבינלאומית Drawing of the Year 2017 מטעם אוניברסיטת Aarhus בדנמרק.
זו השנה השניה ברציפות שסטודנטים מהמחלקה זוכים בפרסים בתחרות החשובה בה כ-300 משתתפים מכל העולם. ברכות גם למנחה, מרצה המחלקה ד״ר ארז גולני סולומון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0